5. Pol Jong

Pol Jong (1944)

3 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Pol JONG (Den Haag 1944)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Pol Jong - Een doodgewoon gezicht kopen? Bied vanaf 25!

Pol Jong - Een doodgewoon gezicht

Geplaatst doorrvdet

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pol Jong - Ets "Eeuwige trouw" kopen? Bied vanaf 35!

Pol Jong - Ets "Eeuwige trouw"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen39.2 cm x 49.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pol Jong - Ets "Dodenstad" kopen? Bied vanaf 35!

Pol Jong - Ets "Dodenstad"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 39.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst