Willem Leonard Bruckman - Stadsgezicht in België kopen? Bied vanaf 20!
Willem Leonard Bruckman (1866-1928) Nederlands Stadsgezicht in België
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996. kopen? Bied vanaf 85!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996.
Techniek Portfolio
Afmetingen 29 x 40 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Yolande Malfait - Landschap in België kopen? Bied vanaf 45!
Yolande Malfait (1931) Frans Landschap in België
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996
Techniek Portfolio
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Mark Visione - Into the flames kopen? Bied vanaf 40!
Mark Visione (1953) Nederlands Into the flames
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Johannes Wouterus van Trirum - Ondeugende kittens rond een fruitschaal kopen? Bied vanaf 650!
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011) Nederlands Ondeugende kittens rond een fruitschaal
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Jan Bevort - Woeste zee kopen? Bied vanaf 450!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Woeste zee
Afmetingen 81 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Christian Megert - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Portfolio
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Nell Heins - Het blauw van de nacht kopen? Bied vanaf 500!
Nell Heins (1930) Nederlands Het blauw van de nacht
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Martine Van de Walle - Kersen in glazen kom kopen? Bied vanaf 6000!
Martine Van de Walle (1968) Belgisch Kersen in glazen kom
Afmetingen 100 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 6.000
Direct kopen
Guy Vandenbranden - geometrie kopen? Bied vanaf 175!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch geometrie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Gerard 't Hart - Litho 32/50 kopen? Bied vanaf 90!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Litho 32/50
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Mats Jonasson - MASQ kopen? Bied vanaf 199!
Mats Jonasson (1945) Zweeds MASQ
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 199
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorpsrand in blauwen kopen? Bied vanaf 175!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorpsrand in blauwen
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorp in landschap kopen? Bied vanaf 200!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorp in landschap
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Onbekend - Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 0.5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Gerrit Haverkamp - 1913 - De Grote Markt te Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit Haverkamp (1872-1926) Nederlands 1913 - De Grote Markt te Brugge
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Bruno Heroux - Portret oriëntaalse vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Bruno Heroux (1868-1944) Duits Portret oriëntaalse vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Lou Strik - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Emile Puettmann - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Emile Puettmann (1921-1987) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen