Rein Dool - onbekende titel - Verkocht

Rein Dool - onbekende titel kopen? Bied vanaf 45!
Rein Dool - onbekende titel kopen? Bied vanaf 45!Rein Dool - onbekende titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Rein Dool (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/90

Vroeg werk in zwart wit van Rein Dool.
U mag het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Prent is perfect in de uiterste van de witrand zitten wat butsen die bij gebruik van passe partout geheel buiten beeld vallen.

Rein Dool (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
86 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:53
Eindtijd:11-12-2022 om 22:27
Biedingen (5)
Bronsbeest
07 dec. / 16:19
€ 80
NardoP
07 dec. / 15:46
€ 70
Bronsbeest
07 dec. / 10:24
€ 60
NardoP
06 dec. / 21:23
€ 50
Bronsbeest
06 dec. / 09:32
€ 45