Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst!

Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
  • Reinhoud D'Haese (1928-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageunica
Mooi etswerk van Reinhoud. Belgische CoBrA  met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Reinhoud D'Haese (1928-2007)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
43 cm
53 cm
28 cm
38 cm
Starttijd:19-09-2022 om 10:11
Eindtijd:02-10-2022 om 22:00
Openingsbod € 245
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier