Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw - Verkocht

Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 1!
  • Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi lot van 7 etsen/drukken - Gedrukt op 20ste eeuws vergé papier.
Alle platen zijn gesigneerd in de druk - één gesigneerd en genummerd.
Verschillende afmetingen.

Prenten van werken van de volgende kunstenaars:

- Naar Rembrandt Harmensz. van Rijn 1 ets:

"Jan Lutma, goud- en zilversmid"
 19e / 20e eeuw
Jan Lutma (1584-1669) wordt afgebeeld met een van zijn stukken in zijn hand. Op de tafel naast hem liggen zijn gereedschap, een hamer en pons en een zilveren schaal.
Catalogus: Bartsch B276m-2 (3)
Nieuwe Hollstein Dutch: NHD293-3 (5)
Ets op handgeschept papier gedrukt in goede staat, geen vouwen, licht vergeeld papier.
Genummerd: 10/25 in potlood
Gelabeld: B 276 in potlood

- Jan van Orley (1665-1735) 2 etsen:

1 Surge et accipe puerum et Matrem eius et Fuge in Egyptum (afmetingen: 21 x 26,2 cm - beeld) 35 x 39 cm.
2 Benedicta tu inter Mulieres et Benedictus Fructus Ventris tui (afmetingen: 25,5 x 19,8 cm - beeld) 39 x 26,5 cm Prentmaker: Jan van Orley (vermeld op object)

 - Cornelis Schut (I) (1597-1655) 2 etsen:

1 'Madonna met kind' (c1618-1655, uitgegeven door J Haest (fl. 1647)
2 'Madonna met kind' (c1618-1655, uitgegeven door J Haest (fl. 1647)
Etsen op vergé papier. (afmetingen: 12,2 x 10,2 cm - beeld) 26,5 x 19,5 cm.
Gegraveerd op plaat onder de rand van de afbeelding: (links) "Corn: Shut in. Cum privilegio"; (rechts) "à Anvers. Chez J. Haest."

- Cornelis Van Merlen (1654 - 1723) 1 ets:
  "Consummatum Est"

- Philibert Bouttats (1650-1722) 1 ets

Verzekerde verzending B: 9,5€   NL: 18,5€
Gewoon goede staat. Steeds bewaard in kunstmap, nooit ingelijst. Enkele werken licht vergeeld.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd20-9-2021 om 11:20
Eindtijd28-9-2021 om 21:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken