Remko Watjer - Portret Z-Afrika - Verkocht

Remko Watjer - Portret Z-Afrika kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Remko Watjer - Portret Z-Afrika kopen? Bied vanaf 35!Remko Watjer - Portret Z-Afrika kopen? Bied vanaf 35!
  • Remko Watjer (1911-1989)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Remko Watjer opgeleid in Groningen, leerling van Jan Altink. Woonde en werkte in Groningen en Utrecht. Tussendoor verbleef hij enkele jaren in Z-Afrika.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80