Litho van René Acht, gesigneerd in pen r.o. Dit blad is afkomstig uit
een portfolio uitgegeven in 1965 t.g.v. het 20-jarig bestaan van de
galerie d'art moderne Basel. Deze map was nr 72 uit een oplage van 150.
Verzending tussen twee platen, 8 25, aangetekend 10,20
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,25
Naar België
€ 8,35
€ 9,20
Europese Unie
€ 25,00