5. Rene Acht

Rene Acht (1920-1998)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Rene ACHT (1920 - 1998)

Rene Acht - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Rene Acht - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:02

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst