Ria Exel - Portret met hond

Ria Exel - Portret met hond kopen? Bied vanaf 250!
  • Ria Exel (1915-1985)
DragerBoard
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen125 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit schilderij heb ik persoonlijk van Ria Exel ontvangen als dank voor het opslaan van haar werken.
Zij heeft mijn verteld dat dit haar eerste werkstuk is op de academie.
Zij wilde het nog signeren maar door haar reuma lukte het haar niet meer.
Het is niet bekend of het een zelfportret is.
Daar het niet meer in ons interieur past willen wij het verkopen.

Een mooi en bijzonder schilderij.

Ria Exel (1915-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  petuniatuin1985

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
85 cm
125 cm
Starttijd:25-01-2023 om 14:35
Eindtijd:08-02-2023 om 21:45
Openingsbod € 250
ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie