Ria Exel - Portret met hond - Verkocht

Ria Exel - Portret met hond kopen? Bied vanaf 250!

  • Ria Exel (1915-1985)
Type kunstwerkSchilderij
DragerBoard
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen125 x 85 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit schilderij heb ik persoonlijk van Ria Exel ontvangen als dank voor het opslaan van haar werken.
Zij heeft mijn verteld dat dit haar eerste werkstuk is op de academie.
Zij wilde het nog signeren maar door haar reuma lukte het haar niet meer.
Het is niet bekend of het een zelfportret is.
Daar het niet meer in ons interieur past willen wij het verkopen.
Een mooi en bijzonder schilderij.