Rob Janssens - Twee gele stenen - Verkocht

Rob Janssens - Twee gele stenen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Rob Janssens - Twee gele stenen kopen? Bied vanaf 1!Rob Janssens - Twee gele stenen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Rob Janssens (1952)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 15 exemplaren
Rob Janssensgesigneerd en genummerd metpotloodnr. 1/15

Vlekje aan de rechterzijkant. Niet zichtbaar bij inlijsting nr. 1/15. gesigneerd met potlood

Rob Janssens (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:15-12-2018 om 11:31
Eindtijd:22-12-2018 om 11:50
Biedingen (4)
gijsbertus340
21 dec. / 07:34
€ 5
ajsch
21 dec. / 07:34
€ 3
gijsbertus340
21 dec. / 07:34
€ 3
ajsch
20 dec. / 17:00
€ 1