Robert Ives Browne - Haagse school

Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!
Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!
  • Robert Ives Browne (1866-1956)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig schilderij door de Haagse school schilder Robert Ives Browne geboren te Rotterdam verhuist in 1888 naar Den Haag
Orginele lijst minieme gebruikerssporen
Schilderij dient afgehaald te worden in Krommenie of kan door mijzelf bezorgt worden in Nederland voor een laag tarief
Minieme gebruikerssporen aan de bovenzijde van de lijst zie foto