5. Robert Ives Browne

Robert Ives Browne (1866-1956)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Robert IVES BROWNE (Rotterdam 1865 - Den Haag 1956)

Robert Ives Browne - Bouwplaats in de Winter kopen? Bied vanaf 600!

Robert Ives Browne - Bouwplaats in de Winter

Geplaatst doorbenbk

Eindtijd31-03-2021 om 22:08

Jaartal1900
Afmetingen88 cm x 152 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst