FA. (18)

Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth

Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth kopen? Bied vanaf 300!
Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth kopen? Bied vanaf 300!Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth kopen? Bied vanaf 300!Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth kopen? Bied vanaf 300!Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth kopen? Bied vanaf 300!Robert Rauschenberg - 8th van Cliburn International Piano Competition - May 27 - June 11 - Fort Worth kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Johanverschoor
FA. (1)

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Robert Rauschenberg (2008)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Poster gemaakt tgv het piano concours

gewoon in goede conditie

Robert Rauschenberg (2008)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Johanverschoor
FA. (1)

Lid sinds 2020
verkochte items
90 cm
120 cm
70 cm
100 cm
Starttijd:06-05-2020 om 19:12
Eindtijd:18-05-2020 om 19:05
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier