Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Karakteristiek, wat minder bekend werk uit 1989. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (30/30). In nette houten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede conditie. Literatuur: “Roger Raveel - Het grafische oeuvre”, no. 182, bladzijde 151.
Afmetingen: 73cm x 53cm (incl. lijst), 21cm x 19cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-9-2021 om 20:38 |
Eindtijd | 5-10-2021 om 16:35 |