Bijzonder werk van Roger Raveel Getiteld: Individueel en Algemeen Kleurenzeefdruk op synthetische spiegel Oplage 4/100 Gesigneerd Niet ingelijst
Afmeting 48 x 68 cm. Dit werk staat vermeld in het boek "Het Grafisch werk van Raveel" op pag. 179 bij afbeelding 209 Bezichtiging is mogelijk. Het werk is gesigneerd maar door de spiegeling voor mij niet goed te fotograferen. In onberispelijke staat.
Zeer Goed
Onberispelijke staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wanroij, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,95
Extra