Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst!

Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst! kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst! kopen? Bied vanaf 845!Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst! kopen? Bied vanaf 845!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 54 cm (h x b)
Lijst51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren
Mooie drogenaald ets van Roger Raveel (1921-2013) . De  Belgische meester van de nieuwe figuratie. Het werk heeft een eenvoudig kader / (e lijst),  niet geheel niet maar goed toonbaar. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!  Beschreven  als nummer 32 A-3 het grafische oeuvre van Roger Raveel.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Roger Raveel (1921-2013)

Nederlands NederlandsBelgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (455)
71 cm
51 cm
54 cm
34 cm
Starttijd:05-12-2022 om 11:36
Eindtijd:18-12-2022 om 21:13
Openingsbod € 845
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier