Kleurenets uit 1989 van Rolf Weijburg. Oplage 45, nummer 32. Met potlood gesigneerd en gedateerd 1989.
Let op: kleine vochtbeschadiging aan de rand rechtsboven van het passe-partout.
Goed
Het werk is in zeer goede conditie. Er zit echter een klein vochtplekje rechtsboven in het passe-partout. Dit heeft ook een vochtplekje op het papier veroorzaakt.