Rolf Weijburg - Ilha de Boloma - Verkocht

Rolf Weijburg - Ilha de Boloma kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 85,00

Rolf Weijburg - Ilha de Boloma kopen? Bied vanaf 75!Rolf Weijburg - Ilha de Boloma kopen? Bied vanaf 75!Rolf Weijburg - Ilha de Boloma kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Rolf Weijburg (1952)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
Lijst58 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Prachtige kleurenets van Rolf Weijburg, met potlood gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in een aluminium lijst. Het geheel bevindt zich in uitmuntende staat. Op de foto zijn reflecties zichtbaar. Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden, waarbij het risico van glasbreuk bij de koper ligt.
De ets is opgenomen in L’Afrique périphérique. Dat is een atlas van de eilanden rond Afrika op basis van de 90 kleuretsen die Rolf Weijburg tussen 1981 en 1998 maakte op zijn reis langs al die bewoonde eilandgroepen en geïsoleerde eilanden.

Een grote overzichtstentoonstelling in het Singer Museum te Laren, in 2000, markeerde het einde van het project. Tijdens deze tentoonstelling verscheen ook het boek 'L’ Afrique Périphérique – een Atlas van de Eilanden rond Afrika', waarin alle etsen van deze serie, schetsen, foto's en de bijbehorende reisverhalen zijn gebundeld.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:26-04-2019 om 16:49
Eindtijd:05-05-2019 om 19:22
Biedingen (2)
Frank60
05 mei / 18:35
€ 85
pimarie
27 apr. / 14:48
€ 75