Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria - Verkocht

Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria kopen? Bied vanaf 35!Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria kopen? Bied vanaf 35!Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria kopen? Bied vanaf 35!Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria kopen? Bied vanaf 35!Rolf Weijburg - Isla de Lanzarote : La Geria kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Michaelvanderpoorten
FA. (1)

Lid sinds 2020
25 verkochte items
  • Rolf Weijburg (1952)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/45
Dit werk komt uit de kunstcollectie van Randstad Uitzendbureau te Diemen.

Dit werk komt uit de serie L'Afrique Périphérique – Een Atlas van de Eilanden rondom Afrika.

In totaal zijn er 3 etsen uit deze serie te koop

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 17:30
Eindtijd:14-03-2020 om 19:16
timm5022
14 mrt. / 18:11
€ 35