Rolf Weijburg - Kleurenets en aquatint, Plazas menores - Ingelijst - Verkocht

Rolf Weijburg - Kleurenets en aquatint, Plazas menores - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Rolf Weijburg - Kleurenets en aquatint, Plazas menores - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Rolf Weijburg - Kleurenets en aquatint, Plazas menores - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Rolf Weijburg - Kleurenets en aquatint, Plazas menores - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Rolf Weijburg (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen39.5 cm x 52 cm (h x b)
Lijst61 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/45

Rolf Weijburg (1952)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (252)

30052 verkochte items
71.5 cm
61 cm
52 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-07-2020 om 09:28
Eindtijd:27-07-2020 om 09:55
teejeepee
27 jul. / 09:31
€ 50