18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
afmeting incl pp 60x70, beeldmaat 50x35, opl 19/35
Gesigneerd, houten lijst ivm kwetsbaarheid lijst ophalen.
Versturen zonder lijst € 8,25
Starttijd | 10-11-2012 om 11:44 |
Eindtijd | 24-11-2012 om 11:44 |