Kleurets van Rolf Weijburg uit 1988. Oplage 35, editie 17. De ets is niet ingelijst.
Met potlood gesigneerd en gedateerd.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25