Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81.5 x 61.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 13:26 |
Eindtijd | 9-8-2021 om 0:06 |