Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) - Verkocht

Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!
  • Ronald Tolman (1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst83 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/30
Ingelijste ets van Ronald Tolman. Jaar: 1998. Voorstelling van een springend paard. Oplage: 26/30. Afmetingen incl lijst: H83 x b73cm. Afmetingen voorstelling: H56 x b47cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan worden verzonden met een kleine betrouwbare kunstkoerier. Kosten Nederland: 32,50 euro. Kosten België: 57,50 euro.

Ronald Tolman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  KiewitKunst
6252 verkochte items
Alle items van deze verkoper (571)
73 cm
83 cm
47 cm
56 cm

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd15-2-2024 om 12:55
Eindtijd26-2-2024 om 19:01
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken