Ronald Tolman - Moeder en kind, litho - Verkocht

Ronald Tolman - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Ronald Tolman - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (247)
  • Ronald Tolman (1948)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175

Prachtig werk van Ronald Tolman uit 1989.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (96/175). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie.  Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het geheel uitstekend.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 57cm x 42cm (beeld)

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
51 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:29-11-2019 om 11:11
Eindtijd:13-12-2019 om 19:40
Gina
07 dec. / 17:21
€ 90