Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In zeer goede conditie met diepe kleuren | |