Ru van Rossem - Houtsnede - Verkocht

Ru van Rossem - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Ru van Rossem - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!Ru van Rossem - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!Ru van Rossem - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
115 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekHout/Linosnede
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen12 cm x 17 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede vervaardigd voor het Europese congres over de exlibris, door meester etser Ru van Rossem in 1958. Handgesigneerd en in zeer nette staat. In passepartout. Afkomstig uit nalatenschap van de kunstenaar.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Ru van Rossem (1924-2007)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
115 verkochte items
24 cm
30 cm
17 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 17:49
Eindtijd:14-12-2020 om 20:03
Biedingen (5)
Alberga
06 dec. / 20:12
€ 10
Braamberg
06 dec. / 20:12
€ 6
Braamberg
06 dec. / 20:12
€ 5
Alberga
06 dec. / 20:12
€ 3
Braamberg
06 dec. / 19:14
€ 1