Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN

Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!
Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
StijlOriëntaals
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen57 cm x 90 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Werkelijk schitterende kleurenets uit 1990 in karakteristieke  “van Rossem” stijl.
Oplage 9/35.
Afmetingen afbeelding      57 x 90 cm.
Inclusief   Passe partout     80 x 100 cm.

Ivm grootte geen verzending.   Alleen ophalen.

Starttijd:25-01-2023 om 16:22
Eindtijd:05-02-2023 om 20:57
Openingsbod € 120
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie