Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1932 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: stilleven met twee rode amaryllis bloemen in een vaas
Jaartal: 1932
Gesigneerd: Ja rechtsonder in waterverf R de Bruyn Ouboter 1932
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-10-2019 om 15:07 |
Eindtijd | 25-10-2019 om 22:20 |