Ruurd van den Berg - Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets - Verkocht

Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Bijzondere Uitgaves

Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Ruurd van den Berg (1895-1980)
Type kunstwerkBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Ruurd van den Berg

Voorstelling van een boerenwoning bij een put

Losbladig, beeldmaat 35x26, bladmaat 47x30

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd1-5-2018 om 18:01
Eindtijd15-5-2018 om 21:01
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken