Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets - Verkocht

Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!Ruurd van den Berg, Boerenwoning bij put, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Ruurd van den Berg (1895-1980)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Ruurd van den Berg

Voorstelling van een boerenwoning bij een put

Losbladig, beeldmaat 35x26, bladmaat 47x30

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:01-05-2018 om 18:01
Eindtijd:15-05-2018 om 21:01
Katrien62
15 mei / 11:04
€ 1