5. Ruurd van den Berg

Ruurd van den Berg (1895-1980)

4 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Ruurd van den Berg (Coevorden 1895 - Schiedam 1980)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Ruurd van den Berg - Litho "Windvlaag in de duinen" kopen? Bied vanaf 25!

Ruurd van den Berg - Litho "Windvlaag in de duinen"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1939
TechniekLitho
Afmetingen30.4 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ruurd van den Berg - Ets: Oud Rijswijk - 1942 kopen? Bied vanaf 20!

Ruurd van den Berg - Ets: Oud Rijswijk - 1942

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1942
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruurd van den Berg - Stendermolen te Losser - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Ruurd van den Berg - Stendermolen te Losser - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1955
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruurd van den Berg - ets : Oud Brabant - 1945 kopen? Bied vanaf 35!

Ruurd van den Berg - ets : Oud Brabant - 1945

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst