Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst - Verkocht

Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
  • Sharon Amir (1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage129/160
Prachtige kleuren zeefdruk uit 2001 van Sharon Amir (1957)
Titel: Immortal I
Oplage: 129/160
Met de hand gesigneerd 'Amir 2001', rechtsonder
Het werk zit in een kostbare, mooie en zware chromen lijst
Verkeert nagenoeg in nieuwstaat.
Galerieprijs: ca. € 200,00

Over de kunstenaar:

Amir Sharon is geboren op 10 december 1957 in Haifa (Israël).Hij heeft de kunstacademie in Avni, Tel Aviv en Düsseldorf gevolgd. Sedert 1990 leeft en werkt hij in Düsseldorf.

Het eerste dat opvalt als je het werk van Amir bekijkt is de simpelheid van het onderwerp. Hij schildert makkelijk herkenbare stillevens. Zijn onderwerpen komen uit het gewone dagelijkse leven. Kleine onderwerpen die geschilderd worden zoals ze zijn. Maar als we het werk nader bekijken, zien we dat deze onderwerpen een eigen leven leiden.

Een belangrijk onderdeel in het creatieve proces van Amir is het neerzetten van de onderwerpen. Hij gebruikt zijn onderwerpen als acteurs die in diverse schilderijen een totaal andere rol spelen. Hij schildert zijn onderwerpen weliswaar op de klassieke manier, maar plaatst ze in een vreemde omgeving, door ze te combineren met andere objecten of zelfs door ze te breken. In zijn werk wordt de vraag ”wat is het” vervangen door de vraag “waarom is het”. Amir creëert als het ware zijn eigen nieuwe realisme.
bron: Thyade.nl
Het geheel van zeefdruk, passe-partout en zware chromen lijst verkeert nagenoeg in nieuwstaat!
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 20,50
Naar Duitsland € 20,50
Europese Unie € 25,00

Sharon Amir (1957)

Israëlisch Israëlisch Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
41 cm
53 cm
15 cm
22 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd31-7-2021 om 16:03
Eindtijd12-8-2021 om 20:00
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken