De gesigneerde Litho : make art not war komt voort uit de Jugendstil/ art nouveau stijl die door de hippie's weer veel werd hergebruikt , o.a. tegen de Vietnamoorlog. Shepard Fairey,, oftewel Obey hergebruikt dit weer in deze reclame achtige streetartuitvoering. Het werk is recent en nogal actueel, met de Oekraine oorlog thans gaande. De Tekst is natuurlijk een verwijzing naar het nummer van John Lennon.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25