Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15.0 x 20.0 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23.5 x 32.0 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fijn en uniek werkje van Siep.
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
Siep van den Berg Tims 1913 - Amsterdam 1998 *Originele gesigneerde Inkttekening op papier van Siep van den Berg uit 1983 Titel : compositie van koe Gesigneerd Rechtsonder en gedateerd 83 Ingelijst en onder zuurvrij passe-partout *Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. *Het kunstwerk verkeert in goede staat *Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leeuwarden, Nederland |
Objectlocatie | Leeuwarden, Nederland |
Starttijd | 17-8-2020 om 19:58 |
Eindtijd | 20-8-2020 om 19:17 |