Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie
pentekening collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost
indische inkt plus. Compositie is geheel in balans daarom geen correctiestrips
Datering : ca. 1990
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Recto Constructivistische collage in potlood/ inkt en papier
techniek: oostindische inkt en papier
formaat: 29 x 19 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint -
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Mooie pentekening collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt plus papier knipsels . . Datering : ca. 1990 Kunstenaar: Siep van den Berg titel: Recto Constructivistische collage in potlood/ inkt en papier techniek: oostindische inkt en papier formaat: 29 x 19 cm. jaar: 1990 conditie : Mint - herkomst: prive collectie | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 6-5-2021 om 9:21 |
Eindtijd | 26-5-2021 om 14:45 |