Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.9 x 12.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Recto mooie pentekening in potlood en inkt door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt . Verso zijde abstracte compositie collage + pen tekening
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Dubbelzijdige abstracte composities
techniek: oostindische inkt + blauw papier
formaat: 20,9 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 7-7-2020 om 13:52 |
Eindtijd | 27-7-2020 om 16:47 |