Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige Collage met tekst van Siep van den Berg uit 1984. Titel: 4 blauw extra 2. Daarnaast is er een stukje tekst linksonder geplakt.
Afmetingen blad: H32,5 cm x breedte 20 cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b 12,8 cm. Afmetingen kranten tekst: H16 x b5 cm.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 20-11-2020 om 12:54 |
Eindtijd | 26-11-2020 om 21:40 |