Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.7 x 12.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .met daarin verwerkt een collage met blauwe banen
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt en collage in blauw
techniek: oostindische inkt + blauw papier
formaat: 20,7 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 11-11-2020 om 16:22 |
Eindtijd | 20-11-2020 om 21:05 |