| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1992 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 29.7 x 19.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt . Rechtsonder een snede van een ingeknipt vel. vd Berg had de gewoonte om uit het blad van een schets een stukje te knippen al hij dat voor een correctie wilde gebruiken
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in potlood en inkt
techniek: potlood en oostindische inkt
formaat: 29,7 x 19 ,5 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Constructivistische compositie in Oost indische inkt | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||