Siep van den Berg - # Constructivistische tekening in Inkt # 1992, mint - Verkocht

Siep van den Berg - # Constructivistische tekening in Inkt # 1992, mint kopen? Bied vanaf 39!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - # Constructivistische tekening in Inkt # 1992, mint kopen? Bied vanaf 39!Siep van den Berg - # Constructivistische tekening in Inkt # 1992, mint kopen? Bied vanaf 39!Siep van den Berg - # Constructivistische tekening in Inkt # 1992, mint kopen? Bied vanaf 39!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1992
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29.7 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt . Rechtsonder een snede van een ingeknipt vel. vd Berg had de gewoonte om uit het blad van een schets een stukje te knippen al hij dat voor een correctie wilde gebruiken

Kunstenaar: Siep van den Berg

titel:  Constructivistische compositie in potlood en inkt

techniek: potlood en oostindische inkt

formaat: 29,7 x  19 ,5 cm.

jaar:  1992

conditie : Mint

herkomst: prive collectie

Constructivistische compositie in Oost indische inkt
Binnen Nederland € 4,25