Siep van den Berg - # HELDERE TEKENING # 1995, mint - Verkocht

Siep van den Berg - # HELDERE TEKENING # 1995, mint kopen? Bied vanaf 59!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - # HELDERE TEKENING # 1995, mint kopen? Bied vanaf 59!Siep van den Berg - # HELDERE TEKENING # 1995, mint kopen? Bied vanaf 59!Siep van den Berg - # HELDERE TEKENING # 1995, mint kopen? Bied vanaf 59!Siep van den Berg - # HELDERE TEKENING # 1995, mint kopen? Bied vanaf 59!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPen (Inkt)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 15.4 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kunstenaar : Siep van den Berg
titel : Heldere Tekening
jaar: 1995
techniek: PEN + POTLOOD OP PAPIER
afmetingen : 23 x 15.4 cm. ( papierformaat)

de tekening is opgezet in potlood daarna uitgewerkt met inkt . Inclusief de voor dit soort tekeningen kenmerkende correctie strip ( zie foto)
 Gedateerd :10/6/ 1995
 genummerd in potlood 5
 Geen SvdB, maar een handgeschreven tekst door Siep van den Berg.
" een heldere tekening in een verder, sombere, verdrietige omgeving."
Binnen Nederland € 4,95
Naar België € 9,50
Naar Duitsland € 9,50
Europese Unie € 14,50
Wereldwijd € 19,00