Kleurets in kleine oplage door Sjoerd Bakker Voorstelling van een vrouw aan de lijn voor een tafel met voorwerpen in een bijzondere scene Losbladig, beeldmaat 33x44, bladmaat 50x65 Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Sjoerd Bakker /72' Genummerd in potlood l.o.: '6/12' Fraaie diepdruk (zie achterzijde) Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00