Sol LeWitt - Geometric Figure - Verkocht

Sol LeWitt - Geometric Figure kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 390,00

Sol LeWitt - Geometric Figure kopen? Bied vanaf 300!Sol LeWitt - Geometric Figure kopen? Bied vanaf 300!Sol LeWitt - Geometric Figure kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Sol LeWitt (1928-2007)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sol LewittGesigneerd met potlood.dit is een pp - printers ProofUitgegeven bij de editie; Contemporary Archeology Part IIIUitgever; Bebertminimaal klein vlekje aan de rechterbovenkant. zie fotoverder in goede staat

Dit item is verkocht voor 390,00
Starttijd:22-07-2019 om 14:22
Eindtijd:28-07-2019 om 10:50
Biedingen (5)
Eva
27 jul. / 18:04
€ 390
JillDombrecht
27 jul. / 18:04
€ 370
JillDombrecht
27 jul. / 18:04
€ 340
Eva
27 jul. / 18:04
€ 320
JillDombrecht
27 jul. / 12:59
€ 300