Theo Voorzaat - Vervallen woning in surrealistisch landschap - Kleurenlitho
Felix Timmermans - Man draagt een Maria-beeld
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Linosnede van Stijn Peeters.
Verschenen in 2006 in een oplage van 'slechts' 20 exemplaren.
Titel: 'Zittende man'
Beide: 15/20.
Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Beeldformaat: 29 x 22,5 cm.
Deze linosneden bevinden zich ook in de collectie van het Van Abbemuseum in Eindhoven.
Peeters schrijft over deze lino's: 'Over the course of two years, from 2003 to 2005, I made a series of 73 linocuts. I used scenes from everyday life in combination with big world politics, trying to build a document that would be of lasting value.' Zie ook www.stijnpeeters.com. 2006
Zal verzonden worden in stevige verpakking met T&T.
Verzending B: 12€ NL: 20€
ConditieConditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 18-3-2020 om 19:34 |
Eindtijd | 31-3-2020 om 19:50 |