Theo Beerendonk - Beerendonk ABSTRACT CUBISTISCH FIGUUR - Verkocht

Beerendonk ABSTRACT CUBISTISCH FIGUUR kopen? Bied vanaf 22!
Grafiek (handgesigneerd)

Beerendonk ABSTRACT CUBISTISCH FIGUUR kopen? Bied vanaf 22!Beerendonk ABSTRACT CUBISTISCH FIGUUR kopen? Bied vanaf 22!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
THEO BEERENDONK ABSTRACT CUBISTISCH FIGUUR ets in de maat 7,5 x 9,5 cm gesigneerd onder met potlood zeer fraai gekaderd in de maat 16 x 18 cm VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND