| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
THEO BEERENDONK
NIET VOOR DE POES
ETS + ETS PLAAT IN DE MAAT 10,5 X 15,5 CM
goede staat
HERKOMST - P Beerendonk , kleinzoon van Theo beerendonk
Kleine meesters hebben grote toekomst
| Transport | |
| Garantie | |