Theo Beerendonk - CUBISTISH NAAKT ETS PLAAT THEO BEERENDONK - Verkocht

CUBISTISH NAAKT ETS PLAAT THEO BEERENDONK kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

THEO BEERENDONK

CUBISTISCH NAAKT

ZINKEN ETS PLAATJE  IN DE MAAT 7 X 11 CM

zonder lijstje

niet gesigneerd

HERKOMST ; P Beerendonk, kleinzoon van de kunstenaar

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie: