Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening - Verkocht

Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Drie pronte Naakten - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 40!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurtekening door Theo BeerendonkVoorstelling van drie pronte naakte vrouwenLosbladig, beeldmaat 20x30, bladmaat 24,5x32Gesigneerd l.o. ' Theo Beerendonk' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico