Antiquarisch boek - Sprookjes en vertellingen : volledig 12 delen / H.C. Andersen, Rie Cramer
Jan Radersma - Abstracte compositie
Fernande Daniels - Laas - muziek en paarden
Henny Gusta van den Berg - C&A op Scheveningen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 25.5 x 17 cm (h x b) |
Passe-partout | 45.5 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstellingen zijn in goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 22:39 |
Eindtijd | 5-8-2021 om 19:51 |