Theo Beerendonk - Ochtendspel vriendinnen - Tekening - Verkocht

Theo Beerendonk - Ochtendspel vriendinnen - Tekening kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Theo Beerendonk - Ochtendspel vriendinnen - Tekening kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Ochtendspel vriendinnen - Tekening kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Ochtendspel vriendinnen - Tekening kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Ochtendspel vriendinnen - Tekening kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 11 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Erotische tekening door Theo BeerendonkVoorstelling van het ochtendspel van twee vriendinnenLosbladig, beeldmaat 11x14, bladmaat 14x19Gesigneerd l.o. 'Theo Beerendonk'Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico