| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verzending inbegrepen !
Sublieme, perfecte en ook bijzondere ets van Theo, uniek ( Theo maakte zijn etsen in zeer kleine oplage, maximaal 3 stuks, soms met afdrukken in verschillende test-fases ) zoals deze ets in 3e staat.
Theo hield van de vrouw en had een Groot Zwak voor haar dijen.
Zonder de lijst meet de ets 10 x 17, mét de lijst 28 x 32. De lijst is oud, van eikenhout, eenvoudig en past m.i. perfect bij de ets. Is nog zonder glas.
| Transport | |
| Garantie | |