Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970 ' Haar Dijen ' - Verkocht

Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk, ets 10 x 17, 1970  ' Haar Dijen ' kopen? Bied vanaf 30!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Verzending inbegrepen !

Sublieme, perfecte en ook bijzondere ets van Theo, uniek ( Theo maakte zijn etsen in zeer kleine oplage, maximaal 3 stuks, soms met afdrukken in verschillende test-fases ) zoals deze ets in 3e staat.

Theo hield van de vrouw en had een Groot Zwak voor haar dijen.

Zonder de lijst meet de ets 10 x 17, mét de lijst 28 x 32. De lijst is oud, van eikenhout, eenvoudig en past m.i. perfect bij de ets. Is nog zonder glas.